Canan AKGÜNDÜZ

You are here: Home / Canan AKGÜNDÜZ

1965 İstanbul ‘da dünyaya geldi. 33 yıllık profesyonel iş hayatında bir çok firmada mali işler koordinatörlüğü yaptı. Son 10 yıldır kendi firmasında işçi kıyafeti ve promosyon tekstili alanında çalışmakta.
1992 tarihinde hayatının anlamı olan kızını dünyaya getirdi

Kendini bildiğinden beri ben kimim, ne için bu dünyaya geldim, amacım ne sorgulamaları hep vardı ve 2015 yılında doğru nefes alamıyorum serzenişleri ile karşısına çıkan ilk nefes kampına katılarak içsel yolcuğunun
sınırlarının genişlemesi ile kendini spiritüel bir yolculuk içinde buldu .

2019 yılında önce NLP Uygulayıcılığı ile bir yola çıkarak farkındalığının artmasına yol açtı. Farkındalığı artarken 2015 yılında tanıştığı nefesle dönüşüm seanslarını bireysel almaya başladı. Daha sonra kendi dönüşüm
kampına giderek kendisini keşfetme cesareti sayesinde bugüne kadar kendine ait bir çok gerçeklikle yüzleşerek , geçmişten gelen yüklerinin ne olduğuna ve onlardan nasıl kurtulacağını öğrenme yolculuğuna devam etti.

Nefes ile yaşadığı değişim, gelişim ve farkındalıkları anlatabilmek, başka insanların da deneyimlemesine aracı olmak üzere koç olmalıyım diyerek Beşire Bulut’tan koçluk eğitimi alarak yolculuğuna devam etti.

Yolculuk hala devam etmekte hala kendisiyle ilgili yüzleşmeleri devam etmektedir.Yol uzun ve yürürken Aceess Bars ile tanıştı ve uygulayıcı olarak eğitimlerini tamamladı.

Kitap okumak, müzik dinlemek, dünyada değişik yerleri gezmek ve değişik lezzetler tatmak hobileri arasında.

0
    0
    Sepet
    Sepetinizde ürün bulunamadıMağaza